O nas

Iwona i Maja

Witamy na naszym blogu! ;-)
Mam na imię Iwona i jestem szczęśliwą żoną i mamą. Razem z moją najstarszą córką Mają tworzymy tego bloga. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce dołączy do nas Julcia, która niebawem skończy roczek ;-)
Dzielny tata dostał rolę technicznego i to dzięki niemu nasza strona wygląda właśnie tak. Mój syn, póki co, kategorycznie odmówił swojego udziału w tej zabawie, ale może uda się go czasem przekonać?
Od dwóch lat mieszkamy w Londynie i próbujemy ułożyć sobie świat na nowo. Londyn potrafi być przyjazny i piękny ;-) Mamy nadzieje, że uda nam się również uroki tego miasta pokazać na naszych fotkach.
Blog powstał z dwóch powodów. Po pierwsze, jest to przestrzeń stworzona dla mnie i dla córki – taka nasza wyspa ;-) Po drugie powstał dlatego, że szukając pomysłów na ubranie 10-latki nie mogłam trafić na nic sensownego. Istnieją cudowne blogi modowe dla mniejszych dziewczynek (sama jestem fanką kilku z nich!), albo dla dorosłych już dziewczyn. A Maja – ani dziecko, ani dorosła ;-)))
Dlatego postanowiłyśmy się podzielić naszymi pomysłami na mam nadzieję fajne, niedrogie, wygodne stylizacje na każdą okazję i kieszeń dla PRAWIE NASTOLATEK ;-)
Mam nadzieję, że spodoba się Wam nasz blog ;-)
Pozdrawiamy!
Top