Pod presją…

wrz 2013

Pod presją…

Od jakiegoś czasu, a może nawet od samego początku, odkąd postanowiłam prowadzić bloga, czuję, że coś muszę, albo przynajmniej powinnam. A co? No właśnie, jest tego kilka, ale dziś skupię się na ubraniach, jako że to blog z założenia modowy miał być :-)
Okazuje się jednak, że do modowego to mu daaaaleko, bo większość ubrań pochodzi z sieciówek, O Zgrozo!
Mało tego, czasem nawet z Hipermarketów!
No to się wydało!
A w tym świecie musisz mieć, żeby być! Przynajmniej tak mi się wydawało do tej pory.
Chciałam prowadzić bloga dla siebie, dla córek, z córkami…
I nagle mnie olśniło! Uległam presji, ale takiej, którą sama sobie narzuciłam!!!! Chciałam być jak inni…popularna, chętnie czytana, bla, bla, bla…i…kaszana wyszła, bo sobą nie byłam!
Ale gumką marzę co było i wracam do tego, co od początku sobie założyłam. Olewam wieeeelkie marki i handmade „na siłę”. Od teraz kupuje tylko to, co mnie się podoba i olewam, że z Primarka, albo Tesco! Hanmade- tak, ale nie wszystko! Już nie idę jak ta owca głupia, że jak na kilku blogach to samo, to ja też muszę mieć, bo pewnie modne! Trochę mi zajęło czasu żeby do tego dojść, ale dobrze, że się udało! ;-) Mam własna listę „must have” :-)
Ulgę nawet czuję teraz, że już sobą będę :-) Może głupie to jakieś, ale trudno :-)
Jak się komuś spodoba to, co JA mam do pokazania, będzie mi ogromnie miło, a jak nie, to mężowi będę pokazywać i siostrze ;-) Oni wyrozumiali są :-)
Dobra, kończę tę psychoanalizę własną i skupiam się na…dzisiejszym spacerku ;-)
Pogoda była iście angielska. Słońce, palące prawie, na przemian z deszczem, gradem i wichurą ;-) Udało się jednak parę fotek cyknąć w słoneczku :-) Julka nie chodzi jeszcze więc zdjęcia mamy…hmmm…siedzące ;-)
A, przepraszam-Julka podjęła próbę stania!!! Całus mój kochany!

DSCF9130

DSCF9114

DSCF9107

DSCF9100

DSCF9093

DSCF9072

DSCF9070

DSCF9066

DSCF9052

DSCF9031

DSCF9027

Bluzeczka, podkolanówki, butki – Zara

rajstopki, chusta – H&M

spodenki – Tesco

sweter – Primark

futerko i opaska – Next

Top