Tak sobie myślę….

wrz 2013

Tak sobie myślę….

Postanowiłam ostatnio, że muszę znaleźć sobie miejsce. Takie moje własne, gdzie będę Ja i moje myśli. Myśli rozbiegane, których nie mam czasu uporządkować, a które potem gdzieś już ulatują mi daleko i dogonić ich nie potrafię. Miejsce, w którym pobędę trochę z sobą, poznam się, kawkę w spokoju wypiję lub kieliszek wina. Miejsce spokojne i ciche, gdzie będę się mogła wypłakać lub pośmiać ze sobą. Ja wiem, wiem, że pośmiać i płakać jest fajnie z NIM i troski wspólnie dzielić i radości, ale czasem bym sama chciała….Bo ja chyba nie znam siebie, a poznać siebie czas najwyższy, bo już większość oczekiwań spełniłam chyba-za mąż wyszłam ( z miłości na szczęście), dzieci cudowne urodziłam, gotować potrafię i upiec coś czasem. Nieźle sprzątam.
W odhaczaniu kolejnych punktów na liście życia- co muszę, co wypada, co powinnam, zapomniałam o sobie i o byciu sobą. Mało tego, chyba do końca nie wiem kim jestem. Dlatego zamierzam się zatrzymać i sobie przyjrzeć z zamiarem polubienia ;-)
Tak sobie myślę, że to miejsce na blogu jest całkiem przyjemne, żeby się zadomowić z moimi Ja ;-) Dlatego zamierzam się tu urządzić i zapraszam Was również na wspólna kawkę i winko w moim kąciku ;-)

DSCF8633

DSCF8648

DSCF8666

DSCF8673

DSCF8674

DSCF8684

DSCF8687

DSCF8689

DSCF8711

DSCF8717

DSCF8767

A to takie migawki z wczorajszego spacerku ;-) Więcej w kolejnym wpisie, który już w głowie się kotłuje ;-)

Top