Życie Offline i reaktywacja :-)

wrz 2014

Życie Offline i reaktywacja :-)

Zawsze byłam zorganizowana, zawsze na czas, zawsze zupa plus drugie. Zawsze zero kurzu, poprasowane koszule, pełen makijaż i idealne paznokcie. A do tego czas dla mnie, deska serów, dobre wino, kino, książki, randki. Tak było, ale potem pojawił się mąż i zupy musiało być więcej i dodatkowy kotlet i koszul więcej, a potem córka, a po niej jakby na pstrykniecie palcem syn i nagle…. po 10 latach jeszcze Ona  Moja rodzina to cud, skarb, szczęście, ale to również duuuuży gar zupy , często zero drugiego (czasu mi nie wystarcza po obraniu tryliarda warzyw do zupy), kurz na meblach czeka na czwartki, kiedy to będzie godzinka zaplanowana na sprzątanie, koszule…..a co to sa koszule? Żelazko??? Nie używam  w kosmetyczce podkład i tusz-absolutne minimum dla mnie, deskę serów z winem zamieniłam na kanapki z nutellą plus kakao. Czas dla mnie? Brak, choć staram się go wygospodarować- jestem też kobietą, nie tylko mamą, żoną, pracownikiem.
Szukałam odskoczni od codzienności, czegoś co oprócz pracy (którą kocham) da mi satysfakcję, a jednocześnie będzie z nią związane. Tak, praktycznie z dnia na dzień, zrodził się pomysł blogowania. I tak się zaczęło. Nie miałam jednak żadnego pojęcia, jak się później okazało, o blogowaniu, blosferze, Kominku, rankingach, plenerach, wyścigu blogerów, aferach i takich tam pojęciach, które nawet teraz brzmią dla mnie dziwnie obco  Okazało się, żeby blogować trzeba jednak poświęcić temu więcej czasu niż myślałam. Niestety, czasu było coraz mniej, obowiązków coraz więcej i musiałam odpuścić. Minęło kilka miesięcy, zatęskniłam i powracam. Zrozumiałam też, że blog jest dla mnie. Nie muszę się z nikim ścigać, być lepszą od innych, dodawać codziennie nowych postów. Nie muszę nic i paradoksalnie właśnie to daje mi kopa by robić coś 
Wakacje dały oddech, robiłam fajne rzeczy-nicnierobienie było mi przez chwile potrzebne :-) Poza tym czas spędzony z dziećmi na działce, w „kuleczkach” na koniach, zresztą same popatrzcie :-)

Zapraszam na blog po reaktywacji  Będzie ktoś?

IMG_2692

IMG_2703

IMG_2770

IMG_2786

IMG_2777

IMG_2840

IMG_2857

IMG_3043

IMG_3027

IMG_3030

IMG_3150

IMG_2802

Wracam z nowa energia! Jacyś kibice?

Top